Milletvekili Özdemir’den Öz Sağlık İş Sendikasına Ziyaret!

Ak Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Öz Sağlık İş Sendikası Kahramanmaraş Şubesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Özdemir’den Öz Sağlık İş Sendikasına Ziyaret!

Sendika binasında gerçekleşen ziyarette Ahmet Özdemir, Öz Sağlık İş Sendikası Başkanı Murat Arifoğlu ve Yönetim kurulu üyelerince karşılandı.

Geçtiğimiz hafta mecliste kendisini ziyaret eden ve Sağlık çalışanlarının taleplerini ileten sendika yöneticilerine iadeyi ziyarette bulunan Milletvekili Özdemir; “Geçen hafta talepleri ile ilgili Mecliste misafir ettiğimiz Öz Sağlık iş Sendika Başkanı Murat Arifoğlu ve Yönetim kurulu Üyelerini ziyaret ettik.” dedi.

Öz Sağlık iş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Murat Arifoğlu’da ziyaretle ilgili; “Ak Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Ahmet Özdemir Bey, Şube Başkanlığımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İşçi Arkadaşlarımızın sorunlarının çözümü konusunda büyük gayret gösteren ve her daim desteğini gördüğümüz Sayın Milletvekilimize nazik ziyaretleri için Sendikamız ve üyelerimiz adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER