google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Milletimiz Terörle Mücadeleden de Galip Çıkacaktır

Cumartesi günü Kayseri’de meydana gelen, 14 askerimizin şehit olmasına 55 askerimizin de yaralanmasına sebep olan terör saldırısı ile ilgili olarak, KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan, bir basın bildirisi yayınladı.

Milletimiz Terörle Mücadeleden de Galip Çıkacaktır
 Başkan Arpasatan yayınladığı bildiri de şu ifadeleri kullandı:  

“Cumartesi sabahı Kayseri’den gelen acı haberle bir kez daha derinden sarsıldık. Ülkemizin birliğine, bütünlüğüne ve beraberliğine, barış ve huzur içinde kardeşçe bir arada yaşama iradesine, güvenlik güçlerine ve sivil vatandaşlarımıza karşı, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen bu hain terör saldırıları, hiçbir şekilde ülkemizin kaderi değildir ve olmayacaktır. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor, öfkemizi artırıyor. Bilinmelidir ki güzel ülkemizde hepimizin yüreği toplu vurmaya başlamıştır. Bu yüzden 79 milyon insanı terörle yıldırmak mümkün olmayacaktır.

Biz birbirini ve ülkesini seven, canını öne koymaktan çekinmeyen bir halkız. Türk milleti bu mücadelelerden hep galip çıkmıştır ve tüm Dünya buna şahittir.

Kahramanmaraş’lı Sanayici ve İşadamları olarak bu mücadelenin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Şehitlere Allah’ tan rahmet, yaralılara şifa, Türk milletine başsağlığı diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER