google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Menzelet Mesire Alanına Yaoğun İlgi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hafta sonu yapımı süren Millet Bahçesi ve Menzelet Mesire Alanı’nda incelemelerde bulundu. Menzelet Mesire alanında dinlenmeye gelen vatandaşları da selamlayan Başkan Erkoç vatandaşlarla ayaküstü sohbet edip hayırlı hafta sonları diledi.

Menzelet Mesire Alanına Yaoğun İlgi
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç  AK parti İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir ile birlikte yapımı aralıksız devam eden Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunup ‘’ Kahramanmaraş’a herkesin huzur içinde dinlenebileceği, çiçekler ve ağaçlarla gözünün, bulduğu huzurla gönlünün rahatlayacağı bir bahçe kazandıracağız inşallah dedi. 

1.ETAP TAMAM 2.ETAPA DEVAM
Millet Bahçesindeki incelemelerinin ardından Özdemir ile birlikte  Menzelet Mesire Alanı’na geçen Başkan Erkoç Büyükşehir Belediyesinin Şehre kazandırdığı önemli alanlardan biri olan, göl manzaralı, doğayla iç içe olan Menzelet Mesire alanında hem devam eden 2. Etap çalışmalarını inceledi hem de buraya gelen vatandaşlarla samimi sohbetler de bulundu.

Havanın güzelleşmesiyle Menzelet Mesire alanına akın eden Kahramanmaraşlı vatandaşlar, doğayla iç içe havası kadar çevre temizliği ve peyzajı ile burayı yaparak kendilerine imkan saglayan Başkan Erkoç’a teşekkür ettiler.


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER