google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kervancıoğlu’ndan Sezon Öncesi Sporculara Moral Ziyareti!

Alpedo-Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, sezon öncesi Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Kulübü oyuncularına moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kervancıoğlu’ndan Sezon Öncesi Sporculara Moral Ziyareti!

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Lig' de mücadele edecek Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Kulübü 2. Ligdeki ilk mücadelesini, 9 Ekim'de Kahramanmaraş Spor Kompleksi salonunda oynayacak. Sami Kervancıoğlu sezonun ilk maçı öncesi sporculara moral amaçlı dondurma ve baklava ikramında bulundu.

Sezon öncesi sporculara başarılar dileyen Kervancıoğlu, “Çok başarılı bir takım kurduk. Çok güzel bir ekip oluştu ve iddialı. İnşallah 1. Lig için mücadele verecek kızlarımız. İnşallah hem kentimizi, hem de takımımızı Türkiye'ye tanıtmış olacağız. Sevdamız Kahramanmaraş diyoruz ve her zaman bu tür projelere de destek oluyoruz.”

dedi. Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Kulüp Başkanı Hüseyin Akkaya, ise hedefli birtakım oluşturduklarını söyledi. Sporcu Esra Betül Çetin ise, “Bütün Kahramanmaraşlıları maçlarımıza bekliyoruz ve desteklerini bekliyoruz. Bu süreçte bizleri sıcaklıkla karşılayan Alpedo ekibine teşekkür ederiz maddi manevi her türlü desteği bizlere sağlıyorlar.” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER