google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Keklikoluk’un İçme Suyu Şebekesi Yenilendi

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, Göksun İlçesi Keklikoluk Mahallesinin içme suyu şebekesini tamamen yenileyerek mahalleyi kesintisiz içme suyuna kavuşturdu.

Keklikoluk’un İçme Suyu Şebekesi Yenilendi

İl genelinde içme suyu sorunu yaşayan mahallelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç önderliğinde çalışmalarını sürdüren KASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu şebekesi oldukça eski olan ve kullanılamaz duruma gelen Keklikoluk Mahallesinde yürüttüğü içme suyu şebeke yenileme çalışmalarını tamamladı. Mahallede 7 km şebeke hattı yenilemesi ve 1 km abone bağlantılarıyla birlikte toplam 8 km içme suyu hattı yenilenerek mahalle halkının kullanımına sunuldu.

Vatandaşlar çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkürlerini ilettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İskender YILDIZ
İskender YILDIZ - 4 yıl Önce

-Merhaba. Ben haberde adı geçen Keklikoluk Köyü'ndenim ve Kahramanmaraş'ta yaşıyorum.
-Emek verildi ve su şebekesi değiştirildi. Güzel, teşekkür ederim. Ancak, görevliler tarafından gerekli özenin gösterilmediği kanısındayım. Patlaklar var, boşa akan sular var. Köy-mahalle halkının % 90'ı kışın Keklikoluk dışında ve Keklikoluk Sibirya gibi bir yer. Bu sorunlarla kim ilgilenecek ? Madem güzel bir çalışma yapıldı, biraz daha özen gösterilseydi, olmaz mıydı ?

SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466