google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş Piazza’da Bölgede Bir İlk!

Piazza Cinemaximum’da Gold Class salonu açıldı.

Kahramanmaraş Piazza’da Bölgede Bir İlk!

Kahramanmaraş ve çevresinin sosyal ve kültürel hayatını renklendiren Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Cinemaximum’da bölgede ilk kez Gold Class salonu açıldı.

Dünyanın modasını, eğlencesini ve lezzetlerini bölge halkı ile buluşturan Piazza; Cinemaximumla bir ilk’ e daha imza attı.  Bölgede ilk olan Gold Class Salonu,  ziyarteçilerine ayrıcalıklı bir sinema keyfi sunuyor.

AÇILIŞA ÖZEL AVANTAJ

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden ve bu yenilikleri Türk izleyicisi ile ilk önce buluşturan Cinemaximum’un Gold Class Salonunda açılışa özel 1 hafta boyunca yüzde 50 indirim imkanı sunuluyor.

Teknoloji ve konforu beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle hizmet veren Cinemaximum’un Gold Class Salonu; ev konforunda sinema izleme keyfi yaşatıyor.

Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir girişi, özel gişesi ve salona özel içecek ve mısır ikramı bulunuyor. Dileyen misafirler için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar, konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER