google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Arslanbey Ortaokulu öğrencilerinden Mehmetçiğe Mektup

Arslanbey Ortaokulu'nda eğitim gören öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Şubat ayı Değeri “VATAN SEVGİSİ” olması sebebiyle Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde ve terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlara devam eden asker ve polislere mektup gönderdi.

Arslanbey  Ortaokulu öğrencilerinden Mehmetçiğe Mektup
Arslanbey  Ortaokulu'nda eğitim gören öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Şubat ayı Değeri “VATAN SEVGİSİ” olması sebebiyle Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde ve  terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlara devam eden asker ve polislere mektup gönderdi.

Asker ve polislere mektup yazan öğrencilerden Damlanur Karabörk, "Bizim geleceğimiz için fedakarlıkta bulunan polis ve asker amcalarımızı motive etmek amacıyla bir şeyler yapmaya karar verdik. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde görev yapan güvenlik güçlerimiz, bizlerin rahatı için kendi çocuklarını arkada bırakarak ülkemizin huzuru için çalışıyorlar.”

Öğrencilerden Fatmanur Gedik ise, bölgede görev yapan asker ve polislerin çok zor koşullarda bulunduklarını anlatırken, "Görev yerlerinizde canlarınızı ortaya koyuyorsunuz. Bizim de tek görevimiz okumak  ve vatana millete hayırlı bir birey olmak. Bizlerde hergün dua ediyoruz sizler için. Allah, sizden razı olsun " diye yazdı. 
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER