google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Icemar Cafe & Bistro Narlı’da Hizmete Açıldı

Narlı’da Gaziantep Yolu üzerinde açılan Icemar Cafe & Bistro bölgede yaşayanların mekanı oldu.

Icemar Cafe & Bistro Narlı’da Hizmete Açıldı

Başarılı kadın girişimci Sema Kolukısa tarafından hizmete açılan Icemar Cafe & Bistro bölge halkına sunulan hizmet kalitesi ve mutfağıyla konuklarını hayran bırakan nezih bir mekan.

Tatlı ve dondurmanın yanı sıra serpme kahvaltı, Maraş Dünya Mutfağından eşsiz lezzetlerin de sunulduğu mekanda damak zevkinize uygun aradığını tadı bulabilirsiniz.

Yaşar Dondurma ve Gıda Aş. Kuruluşu olan Icemar Cafe & Bistro’yu bölgeye kazandıran Sema Kolukısa, müşterilerine iyi hizmeti sunabilmek için uzun süre mekanın restorasyonuna çalıştıklarını söyledi.

Yaklaşık yirmi gün önce hizmete açılan Icemar Cafe & Bistro’nun büyük ilgi gördüğünü ifade eden Sema Kolukısa; “Konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak, hizmet sunabilmek için çok araştırma yaptık. Çalışanlarımıza eğitimler aldırdık. En iyi mutfak ustalarıyla çalışıyoruz. 

7/24 hizmete açık olan Icemar Cafe & Bistro’da müşterilerimize, aradığı hizmet kalitesini, lezzeti sunacağız” dedi.

Icemar Cafe & Bistro’da hangi lezzetlerin sunulduğunu da kısaca anlatan Kolukısa; “Serpme kahvaltı, Maraş Paça Çorbası, Maraş Mutfağından ve Dünya Mutfağından Lezzetler, olmaza olmazımız Mangal çeşitleri, tatlı çeşitlerimizin yanı sıra Maraş Dondurması vs. gibi lezzetleri sunuyoruz.

Ama illaki herkesi davet ediyorum, en azından bir çay ya da kahve içerek de bu mekanı tanımalarını istiyorum” diye konuştu.

AYNI ZAMANDA KÜLTÜR ELÇİSİ OLACAĞIZ

Kahramanmaraş’ın da tanıtımına büyük katkı sağlayacaklarını belirten Sema Kolukısa; “Bu şehirde doğmuş yaşamış biri olarak, şehrimize çok şey borçluyuz.  Sorumluluklarımız var. Üreterek ekonomiye katkıda bulurken, şehrimizin tanımını da yapmak en büyük görevlerimizden birisi diye düşünüyorum. Sunduğumuz hizmet kalitesiyle il dışından gelen konuklarımıza şehrimizi en iyi şekilde temsil edip tanıtacağız” dedi.

Görkemli bir açılış programına hazırlanan Icemar Cafe & Bistro, eğer damak zevkinize düşkünseniz, misafirlerinizi ağırlamak için, güzel vakit geçirmek için aradığınız mekanlardan biri. Mutlaka gidip görmelisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER