google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Gelişen Türkoğlu İnşaat Sektörünün Yeni Gözdesi

Son yıllarda büyük yatırımlara ev sahipliği yapan Türkoğlu ilçesi konut inşaat sektörünün yeni gözdesi oldu.

Gelişen Türkoğlu İnşaat Sektörünün Yeni Gözdesi
Yatırım planlaması yapılan ve devam eden Organize Sanayi Bölgesi, Devlet Demir Yolları Lojistik Merkezi,  Cezaevi Kampüsü, Hastane gibi projelerle birlikte son yıllarda inşaat sektöründe de Türkoğlu İlçesi cazibe merkezi oldu. Birçok inşaat firmasının farklı konsept ve projelerle yer aldığı Türkoğlu ilçesinde, ilçenin görünümünü değiştiren inşaatlar birer bir kendini göstermeye başladı. 

İLÇENİN ALT YAPISI İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN ÇOK UYGUN
İlçenin Kahramanmaraş’a çok yakın olması, imar planın revize edilmesi, cadde ve sokakların zemin etüdlerinin yapılmış olması, içme suyu ve kanalizasyon şebekesinin tamamlanmış olması gibi etmenlerin yanı sıra son yıllarda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un “Kahramanmaraş’ta ne varsa Türkoğlu’nda da olacak” parolasıyla hizmet üretmesi sonucu ilçe birçok alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de ilçeyi çekim merkezi yaptı.TÜRKOĞLU İNŞAATINDA YENİ YAKLAŞIM: SİM YAPI İNŞAAT
Türkoğlu İlçesinin inşaat sektöründeki durumunu ilçede faaliyet gösteren Sim Yapı İnşaat’ın sahibi Ahmet Küpeli ile konuştuk. Türkoğlu İlçesinde vatandaşa farklı seçenekler sunan Sim Yapı İnşaat firmasının sahibi Ahmet Küpeli aslen Türkoğlu’ndan olduğunu ama daha önce Osmaniye’de faaliyet gösterdiklerini fakat son yıllarda Türkoğlu’nda da yatırım yapmaya başladıklarını söyledi. 

Türkoğlu ilçesinde Gaziler Mahallesi Mahir Ünal Caddesi üzerinde Fizik Tedavi Hastanesi karşısında inşaatını bitirdikleri ve yeni başlayacakları proje hakkında bilgi veren Ahmet Küpeli; İnşaatımızı birini bitirdik ve teslimatını yaptık, bu projemizde tek blok üzerine 13 daire olarak planladığımız inşaatımız bitti. Dairelerimizin çoğunun satışını yaptık birkaç dairemiz kaldı. Şu anda yeni projemiz üzerinde çalışıyoruz. Rabia Evleri olarak planladığımız projemiz iki blok ve 47 daireden oluşacaktır. Site içerisinde kapalı otoparkı, kameriyeleri, çocuk oyun alanları ile sosyal yaşamı destekleyen bir proje olacak.  Projemiz içerisinde her bütçeye uygun daireler olacak. Dairelerimiz temelde 2+1 ve 3+1 olarak planlanmakla birlikte cephesi ve durumları ile kendi içlerinde farklılıklar arz ediyor. Biten inşaatımızda ve projemizde tamamen birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. İnşaat bitmeden satışını yaptığımız dairelerimizde ev sahiplerinin tercihine uygun olarak kaliteden ödün vermeden farklı malzemelerde kullanıyoruz. Projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı inşaatı biten binamızda ve ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız dedi. 

İsteyen vatandaşlar Sim Yapı İnşaat Ofisinden ya da 0505 200 23 01 numaralı telefondan proje hakkında bilgi alabilirler. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER