Kahramanmaraş 24. Dönem Milletvekili, İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İftar programının ardından Piazza Avm’yi ziyaret eden Dedeoğlu, vatandaşlar tarafından coşku ile karşılandı.

Parti teşkilatı ile birlikte hem projeleri hakkında bilgi veren hemde vatandaşın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Dedeoğlu’nu vatandaşlar, “Başkanım herşey İYİ olacak” gibi sloganlar ve sevgi gösterileriyle karşıladı.

HER ZAMAN VATANDAŞLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

Günün her saatini sahada geçiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dedeoğlu Piazza Avm’de esnafı da tek tek ziyaret etti.  Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Dedeoğlu, “Vatandaşlarımızdan aldığımız güç bizi çok mutlu ediyor. Bizlerde onlara layık olabilmek için gece gündüz çalışacağız. Hemşehrilerimizin desteğiyle göreve geldiğimizde, bu ziyaretlerimiz devam edecek, her zaman vatandaşla iç içe olacağız. Bizi bağrına basan bize destek veren tüm hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

İş başa düştü sloganıyla vatandaşın umudu olan Dedeoğlu, “Tek hayalimiz seçimi kazanmak değil. Bizim daha büyük hayallerimiz var. Kahramanmaraş’ı yeniden, sanayinin, ihracatın, kalkınmanın lokomotifi yapmak için bu yola gövdemizi koyduk, düştük yollara. Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağız inşallah” ifadesini kullandı.

Editör: Haber Merkezi