google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Rüya Gibi Bir Düğünle Mutluluğa ‘EVET’ Dediler

Nazlı Korkut ve Fatih Cuma Bozkurtgil, rüya gibi bir düğünle mutluluğa ‘Evet’ dediler.

Rüya Gibi Bir Düğünle Mutluluğa ‘EVET’ Dediler

Özel Tutku Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Leman Afşar’ın güzelleri güzeli kızı öğretmen Nazlı Korkut, İstanbul’da bir Banka Müdürü Fatih Cuma Bozkurtgil ile evlendi.

Cumartesi akşamı Clarion Otel’de muhteşem bir düğün organizasyonu ile hayatlarını birleştiren genç çifti, sevenleri de yalnız bırakmadı.

Gelin ve damadın dansı ile başlayan düğünde, davetlilerde gönüllerince eğlendiler.

Mutlulukları gözlerinden okunan gelin ve damat, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederken: “Darısı tüm bekarların başına” demekten de kendilerini alamadılar.

Gelinin annesi Leman Afşar, kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek: “Evladını beyaz gelinler içinde görmek bütün annelerin rüyasıdır ve duasıdır. Çok mutluyum ve bir o dara da duygu yüklüyüm. Bu arada bir de oğlum oldu. İnşallah bu evlilik hayırlara vesile olsun. Evlatlarıma iki cihanda da saadetler diliyorum. Hayırlara vesile olsun” dedi ve düğüne katılan dostlarına teşekkür etti.

Damadın İstanbullu olması sebebiyle 29 Eylül Pazar günü de ikinci düğün Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Özgür Haber Ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER