Sanko Üniversitesi’nde “Tercih Ve Tanıtım Günleri”

Öğrenciler için yoğun geçen sınav döneminin sona ermesiyle birlikte, heyecanla ve büyük bir merakla beklenen sonuçların açıklanmasına sayılı günler kala, SANKO Üniversitesi’nde “Tercih ve Tanıtım Günleri” düzenleniyor.

Sanko Üniversitesi’nde “Tercih Ve Tanıtım Günleri”
 Akademik, bilimsel, sosyal ve kültürel alanlarda başarılı bir eğitim-öğretim dönemini daha tamamlamanın sevincinin yaşandığı SANKO Üniversitesi’nde 15 Temmuz – 2 Ağustos 2016 tarihleri arasında, “Tanıtım Ofisi”nde, doğru tercihler ve doğru meslek seçimine yönelik bilgi almak isteyen öğrenci ve velilere rehberlik hizmeti verilecek.

SANKO Üniversitesi ve üniversite eğitimi hakkında bilgi almak isteyenler için de üniversitenin tanıtımının yapılacağı “Tercih ve Tanıtım Günleri” amacıyla hazırlanan ofis, hafta içi 09.00-17.30, Cumartesi-Pazar 10.00-16.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

SANKO ÜNİVERSİTESİ
SANKO Üniversitesi, üniversite ana binası, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi ile Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi’nden oluşuyor. 

SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp ve Hemşirelik alanlarında yüksek lisans eğitimi veriliyor.
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER