Ünal; Biz Başkaları Gibi Fişleme Yapmıyoruz

KAHRAMANMARAŞ/ AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Grup Başkan vekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Aksu Mahallesinde vatandaşlara yaptığı konuşmada: “Bize diyorlar ki 10 yıldır aklınız neredeydi? Ama şunu bilmiyorlar ki, Biz başkaları gibi, bu şucu, bu filancı, diyerek insanları ayıramayız, başkalarının yaptığı gibi insanları fişleyemeyiz, inançlarından dolayı insanlara ceza veremeyiz, bu bizim devlet anlayışımıza tersidir” dedi.

Ünal; Biz Başkaları Gibi Fişleme Yapmıyoruz
Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanlığı tarafından Aksu Mahallesinde düzenlenen mahalle toplantısına katılan AK Parti grup başkan vekili Mahir Ünal: “Hatırlayın Ak Parti ikitidarı öncesini hatırlayın, 20 bankanın içi boşaltıldı. Sizin paralarınız bir gecede bir başkasının cebine girdiği günleri hatırlayın!

Devletten ucuz kredi alarak aldıkları parayı yatırıma çevirmeden devlette yüksek faizle borç vererek hayali sanayi kuranları hatırlayın.

Dört duvar çevirerek teşvik paralarını alıp yiyenleri hatırlayın, elini soğuk sudan sıcak suya vurmadan devleti hortumlayanları hatırlayın. Biz 11 yıllık AK Parti iktidarı döneminde devletin beş kuruşunu bu vurgunculara yedirmedik.

Mahir Ünal: “Eğer bizde onlar gibi bankaların içini boşattırsak, devletin paralarını birilerine yedirsek, bugün duble yollar yapılamazdı, tüneller ve viyadükler yükselemezdi, İstanbul 3. Köprü yapılamazdı, Marmaraay yapılıp hizmette sunulamazdı, Hastaneler, okullar, adliye binaları, barajlar, göletler yapılamazdı. Tablet bilgisayarlar dağıtılamazdı. Biz sizlerin beş kuruşunu bir kişiye yedirmedik, bundan sonrada yedirmeceğiz.

Bize soruyorlar: 10 yıldır aklınız neredeydi?

Türkiye de pareler yapı ve ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere sert çıkan Mahir Ünal: “ Bize soruyorlar 10 yıldır aklınız neredeyiydi? Bende diyorum ki: Biz ak partiyiz bizim farkımız var, biz insanları başı açık- kapalı, namaz kılıyor- kılmıyor, ırk ve mezhep ayrımı yaparak işe alamayız. Kendileri gibi insanları fişleyemeyiz, bunu bize soran CHP genel müdürü bizi kendisi ile karıştırıyor. Biz kimseyi fişleyemiz bilgili olan insanı işe alırız. Bu CHP’li bile olsa partisini sormadan işe alırız aramızdaki fark bu!” dedi.


600 bin kişiyi dinlemişler

Ak Parti Gurup Başkanı Mahir Ünal’ın bu pareler yapı 600 bin kişi dinlemişler sözleri üzerine vatandaşlar: “600 bin kişi dinlemişlerde bir Allah-ı dinlememişler” sözleri mahir Ünal: “ O Pareler yapının, imamları var, polisi var, savcısı var ama kısa sürede suçlular gerekli kanuni düzenlemeler yapılarak devletin içinden temizlenecek. Suç işleyen, hakim savcı, polis kim varsa cezasını çekecek. Haklarında soruşturma açılacak gerekli kanuni işlemler yapılacaktır” dedi.


OY İSTİYORUM

Ünal : “25 gün kaldı, kapı kapı dolaşacağız, o pareler yapıya karşı, destekledikleri CHP’ye karşı oy isteyeceğiz, bir oy bir oy, Sandıklara sahip çıkacağız. Kahramanmaraş’ta her zaman olduğu gibi en yüksek oyla seçimi kazanmak için önümüzdeki 25 gün hiç durmadan çalışacağız sürekli çalışacağız bir kere daha sandıklardan Kahramanmaraş en yüksek oyla çıkacak. Fatih Mehmet Erkoç en yüksek oyla seçilmeli, Necati Okay en yüksek oyla seçilmeli, Hanefi Mahçiçek en yüksek oyla seçilmeli, tüm ilçe belediye başkanlarımız en yüksek oyla seçilmeli,  Bu arada Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 17 Mart 2014 günün akşam saat 17:00 da Kahramanmaraş’ta olacak ona destek için hepinizi miting alanına bekliyorum” diye sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER