MHP’nin Açılışında İzdiham Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan’ın Karacaoğlan Seçim bürosu yüzlerce vatandaşın katılımıyla açıldı. Coşkulu kalabalık ana caddeyi doldurdu.

MHP’nin Açılışında İzdiham Oldu
 Yerel seçimlerde tansiyon her geçen gün daha yükseliyor. Onikişubat Bölgesinde geçtiğimiz ay yüzlerce kişinin katılımıyla ilk seçim bürosunu açan Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan’ın Karacaoğlan Seçim bürosu açılışında izdiham yaşandı. Karacaoğlan Mahallesi, Orman Dairesi ve Piri Reis’ten yüzlerce Kahramanmaraşlı seçim bürosu açılışına katıldı. Coşkulu kalabalık ana caddeyi doldurdu ve trafik bir süre durdu.

Karacaoğlan Mahallesi seçim bürosu açılışına Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Saadet Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Milliyetçi Hareket Partisi Onikşubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Avukat Neslihan Koca Nergiz, Onikişubat ve Dulkadiroğlu teşkilat başkanları, Belediye Meclis üye adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, “Kahramanmaraş’ı yıllardır ihmal eden, Kahramanmaraşlının haklarını savunmayan, Kahramanmaraş’ın gelişimini sağlaması gerekirken şehrin gelişimine engel olanlar bu coşkuyu, bu kalabalığı görsün. 12 yıl boyunca sizin hizmet vaatlerinizi dinleyen vatandaş artık sizden yıldı. Her seçim dönemi geldiğinde kapı kapı gezip söz verdiniz, şimdi insanların yüzüne bakamıyorsunuz. Sevgili hemşerilerim bugün, Elbistan, Afşin, Göksun gibi ilçelerimiz de de kimsenin yüzüne bakamıyorlar. Yıllarca geldiler ve sadece söz verip gittiler. Şimdi vatandaş haklı olarak tepki gösteriyor. Hani verdiğiniz sözler. Hani hizmet nerede diyor. Yıllarca oyalandık diyorlar. Ama Kahramanmaraşlımın da sabrını taşırdınız. Yıllarca sabırla beklediler ve sözlerinizi tutmanızı umdular. Artık herkes korkusuzca ifade ediyor. Bize söz verdiler ama altı hep boş çıktı diyor. Ama içiniz rahat olsun. Artık devir değişti. Artık Kahramanmaraşlı kardeşlerim boş vaatlere kulak asmıyor. Artık Kahramanmaraşlı yalanlara inanmıyor. Artık Kahramanmaraşlı size güvenmiyor. Ne mecliste, ne de yerel yönetimlerde Kahramanmaraş’ın yüzünü güldürmediniz. Hep kendinize ve siyasi kariyerinize hizmet ettiniz. Sevgili Kahramanmaraşlılar artık hizmet çağı başlıyor. Size söz veriyoruz. Ama bu verdiğimiz sözlerin arkası diğer söz verenler gibi boş değil. Uzman kadrolarla, profesyonel insanlarla geliyoruz. Dersimizi iyi çalıştık. Kendimizden eminiz. Biz başımız dik olarak halkın arasında gezeceğiz. Bugün nasıl kapı kapı geziyorsak, bugün nasıl evlerinize misafir oluyorsak yarın da bu değişmeyecek. Sizin her türlü taleplerinizi seve seve dinleyeceğiz. Size bir söz daha veriyoruz. Size asla yalan söylemeyeceğiz. Sizi asla kandırmayacağız. Her hafta bir mahallemizde vatandaşımızın gözünün içine baka baka, gururla aranızda dolaşacağız. Kahramanmaraş’ı örnek bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Bu ilgi bu coşku artarak devam edecek. Yapacağımız hizmetler ile kendimizi size kabul ettireceğiz. Yapacağımız hizmetlerle yüzünüzü güldüreceğiz. Yapacağımız hizmetlerle onca güce rağmen geri bırakılmış olan Kahramanmaraş’ı küheylan gibi ayağa kaldıracağız. Kahramanmaraş’ı küllerinden ayağa kaldıracağız. Örnek bir şehir, huzurlu bir kent, insanların gurur duyacağı bir şehir ortaya çıkaracağız. Artık bizim bakanımız yok, bize kimse bakmıyor demeyeceksiniz. Çünkü biz ne yapılması gerekiyorsa fazlasını yapacağız. Tuvaleti bile olmayan Pazar yerlerinden, parkı olmayan mahallelerden, çocuklarının sokağa çıkmaya korktuğu mahallelerden huzurlu bir kent inşa edeceğiz. Onlar Kahramanmaraş’ı ne kadar geri götürdüyse biz de onların aksine gelişmiş modern bir kent ortaya çıkaracağız. Sosyal yaşam alanlarıyla, semt semt parkları ve spor alanlarıyla, çocuklarımızın, kadınlarımızın, ihtiyarlarımızın hizmetine açacağımız semt konaklarıyla sizleri kıskanılacak bir Kahramanmaraş’a kavuşturacağız”dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2014, 23:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER