Ilıca ve Köylerinde “Temizkan” Coşkusu

Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Ilıca ve köylerini gezdi. Ilıca ve köylerinde büyük coşku vardı.

Ilıca ve Köylerinde “Temizkan” Coşkusu
 Kahramanmaraş’ın Büyükşehir olmasıyla birlikte Onikişubat İlçesine bağlanan Ilıca ve köylerinde seçim heyecanı yaşanıyor. 2014 yerel seçimlerin gözdesi haline gelen Milliyetçi Hareket Partisinde Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, seçim çalışmalarına Ilıca ve köylerinde devam etti.

Sabah saatlerinde Suçatı’nda büyük bir konvoy ile karşılanan Temizkan ve beraberinde ki heyet ilk olarak Tedbirler daha sonra da Kapukaya, Avcılar, Süleymanlı, Hacı İbrahim Uşağı ve son olarak da Kozcağız köylerini gezdiler.

Gittiği her köyde muhteşem bir kalabalık ve büyük ilgi ile karşılanan Yusuf Temizkan, “Yerel seçimler yaklaşıyor. Çok kısa bir zaman kaldı. Allah’a şükürler olsun ki halkımızın teşkilatımıza ve adaylarımıza büyük bir ilgisi var. Yapılan anketler ve gezilerimiz büyük bir müjdenin habercisi olacak. Artık Kahramanmaraş halkı adaya ve adayların güvenilirliğine bakıyor. Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş genelinde merkezde ve ilçelerimizde büyük coşkuyla seçim bürolarımız açıldı. Şimdi de Ilıca ve köylerimizi geziyoruz. Suçatı’nda konvoylarla karşılandık. Tedbirler’de değerli bir kardeşimizin evine misafir olduk. Daha sonra da Kapukaya’da büyük bir coşku vardı. Avcılar’da Cuma namazımı da kıldık. Ve çok iyi ağırlandık. Süleymanlı ve Hacı İbrahim Uşağında da yine her şey çok güzeldi. Kozcağız da değerli muhtarımıza misafir olduk. Gittiğimiz her köyde coşku ve sevgi vardı. Hepsi de bütün samimiyeti ile sonuna kadar destek verdiklerini ifade ettiler. Biz bu sevgi ve saygıyı yapacağımız hizmetlerle zirveye taşımak istiyoruz. Allah bize nasip ederde 30 Mart sonrası seçimleri kazanırsak herkes görecek bu sevgiye ve yakınlığa layık olmak için var gücümüzle hizmet edeceğiz. Her zaman söylüyorum. Teşkilat Başkanlarımız da her yerde bu ifadeleri kullanıyor. Çok iyi bilinmelidir ki 30 Mart sonrası bu mukaddes göreve geldiğimizde rozetlerimizi çıkaracağız ve oy veren, vermeyen herkesin Belediye Başkanı olacağız”dedi.


Köylerde ki sorunları çok iyi bildiğini ifade eden Temizkan, “Sevgili kardeşlerimiz. Ben 12 yılımı köy hizmetlerinde geçirdim. Daha önce köy öğretmenliği de yaptım. Biliyorsunuz mesleğimde Ziraat Mühendisliği yani köyler de ki sorunları en iyi bilenlerden biriyim. Bakın yıllardır oy verdiğiniz. Sorgusuz sualsiz destek verdiğiniz insanlar 12 yılda bu eksiklerinizi gidermemiş. Biz göreve talibiz. Biz bu sorunları çok rahat bir şekilde çözeriz. Büyük ilerlemeden bahsediliyor. Allah aşkına ülke büyüyorsa, her şey bu kadar muhteşemse neden hala bu bölgedeki köylerimizde içme suyu sorunu var. Neden burada hala yol sorunu var. Köylerden gelen arkadaşlarımız şehre sokulmuyor. Biz köylü kardeşlerimizin için ne gerekiyorsa yapacağız. Ilıca’ya yapacağımız çalışmalar bölge deki köylerimizi de ihya edecek. Ilıca’yı turizm cenneti haline getireceğiz.Ilıca’da yine Belediyemizin makine parkını geliştireceğiz. Bölge halkı kesinlikle çok daha güçlü bir şekilde hizmet görecek. Yollarımızı, sulama sularımızı ve içme sularımızı yapacağız. Köylerimiz bu zaman kadar hiç hizmet almamış. Yeni yasa bize hem kaynak hem de imkan tanıyor. Emin olun kimseye muhtaç olmadan, sizin için en iyisini yapacağız. Yıllarca gelip sadece söz verip geri dinler şimdi sizden nasıl oy isteyecek. Ben açıkça ifade ediyorum. Seçimlerden sonra da yine seve seve geleceğim. Herkes görecek karış karış bütün bölgemizi gene gezeceğim ve tek tek sorunlarınızı yine sizden dinleyerek duyacağım ve anında sorunların çözümü için çalışacağım. Yakaladığımız bu güzel hava inşallah bizi hizmet etme makamına getirecek ve bu verdiğimiz sözleri de seve seve tutacağız. Buna herkes şahit olacak”diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER