google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

İl Başkanı Doğan, Mazbatasını Aldı

Geçen hafta sonu, Cumartesi günü, KAFUM’da yapılan AK Parti Kahramanmaraş il 5. Kongresi sonrası yeniden güven tazeleyen, delegelerin tercih ve teveccühüne mazhar olup, yeniden İl Başkanı seçilen Av. Metin Doğan, mazbatasını alarak, ‘bismillah’ dedi.

İl Başkanı Doğan, Mazbatasını Aldı
 Adliye konferans salonundaki mazbata töreninde, Oniktişubat ilçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Kayhan Yıldırım’dan alan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, yeni bir sürece girdiklerini, bundan böyle 7 Haziran’a yapılacak olan genel seçimlere odaklandıklarını söyledi.

Yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu mazbata töreni ardından Adliye çıkışında bir de hatıra resmi çektiren Başkan Doğan, kaliteli bir ekiple yola çıktıklarını, hedeflerinin genel seçimlerde 8 – 0 olduğunu belirterek, “Mazbatamızı da aldık,  partimize ve herkese hayırlı olsun. Artık önümüzde bir genel seçim var, buna hazırlanmalıyız. Kaliteli bir ekip oluşturduk. Bu saatten sonra, herkesle konuşup, sivil toplum kuruluşları da dahil, herkesin elini sıkarak, kapısını çalarak partimizin oylarını artırmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.
  

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318