Hedef Türkoğlu’ndan AK Partiye %90 Oy

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve AK Kadrolular, ilçede mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Onlarla hasbihal ederek 24 Haziran seçimleri için destek ve dua istemeye devam ediyor. Bu defa da Yolderesi Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Hedef Türkoğlu’ndan AK Partiye %90 Oy

AK Parti Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ve AK Kadrolar, Türkoğlu İlçesine bağlı Yolderesi Mahallesinde Teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.

Yolderesi Mahallesinde coşkulu kalabalığa hitap eden ve ekranlardan eski Türkiye ve yeni Türkiye'yi anlatmaya devam eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 24 Haziran’daki yapılacak seçimler için destek ve dualarını istedi.

Yolderesi Mahalle sakinlerine, milletimizin kararı, istikrarımızın sürmesinden, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesinden yana tam destek inşallah.

Yolderesi Mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Okumuş, “hedefimiz, inşallah 24 Haziran yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Parlamenter sistem için AK Partiye Türkoğlu’ndan %90 oy çıkaracağız.

Tanklarımız yapılıyor, inşallah uçaklarımızda yapılacak. Ne diyor yerli otomobili durduracağım. Bir tane akıllısı diyor ki Külliyeyi yıkacağım, biri de diyor ki satacağım. Sanki satacak başka bir şey yok, Külliyeyi satacak bunu vatandaşa dağıtacak vatandaşın bunlara ihtiyacı yok ki, Allaha şükür Cumhurbaşkanımız mazlumlara, garibanlara Türkiye’nin  %50 sine zaten bakıyor.

Bugün Avrupa, Amerika, Türkiye’nin Cumhurbaşkanımızın karşısında. Bunun doğru olduğunu Avrupa Amerika’nın ve İsrail’in karşısında olması bile yeterlidir. Demek ki reis doğru yolda onun için sizlerden hem Cumhurbaşkanlığımıza hem de Milletvekilliğimize destek bekliyoruz.” dedi

 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER