google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ak Parti Ailesi Kaynak’ın İftarında Buluştu

AK Parti 25. Dönem milletvekili seçilerek yeni dönemde Kahramanmaraş'ı temsil edecek olan Veysi Kaynak, dün akşam 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacı Odası binası altındaki Metin Usta Tesisleri'nde bir iftar yemeği verdi.

Ak Parti Ailesi Kaynak’ın İftarında Buluştu
 . AK Parti'nin kurulduğu 2001 yılından bu yana Kahramanmaraş'taki başarısı için yönetici kademesinde emek vermiş ve şu anda vermekte olan isimlerin davetli olduğu iftara ilgi ve katılım da hayli yüksek oldu.

 
İSTİKAMETTEN HİÇ BİR ZAMAN VAZGEÇMEYECEĞİZ
AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir’in organizesinde büyük emek sarfettiği ve davetlilere ‘çorba, pilav, tandır ve tatlı olarak ta kazan dibi’nin ikram edildiği iftarda konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, Ak Parti’nin 2001 yılında kuruluşundan bu yana Kahramanmaraş'ta partiye emeği geçen tüm teşkilat üyelerini ve basın mensuplarını iftar yemeğinde bir araya getirmekten mutlu olduğunu belirterek; "Gece gündüz milletimizle beraber yürüyeceğiz, bu yolda milletimizin çizdiği istikametten hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz" dedi.
İftar saatinden önce konuşan Veysi Kaynak, 7 Haziran'da gerçekleşen seçim neticesinde hüzünlü bir tablo olduğunu söyleyerek; "Seçime hangi şartlarla gittiğimizi bir düşünün, yedi düvel bütün şer odakları bir tarafta AK Parti bir taraftaydı. PKK'nın HDP ile, MHP'nin Saadet Partisi ile, CHP'nin aynı hedefe düşmanlık yaptığını gördük. Ama Allah'a hamdolsun 19 milyon oy ile Türkiye'de yüzde 41 oy, Kahramanmaraş'ta yüzde 61 oy yine AK Parti ile beraber oldu" diye konuştu. 
Kendilerinin de eksiklerinin olduğunu söyleyen Kaynak; "Şunu görüyoruz ki yine milletimizin umudu AK Parti yine milletimizin partisi AK Parti ve millet kendimize çeki düzen vererek yeniden sorumluluk üstlenmemizi istiyor" ifadesini kullandı.

BAŞBAKANIMIZI EZDİRMEYECEĞİZ CUMHURBAŞKANINIMIZI YEDİRMEYECEĞİZ

"Bizim istikametimizi millet çizer ileri istikametimizi de Allah çizer" diyen Kaynak, "Herkes üzerine düşen görevi yapacaktır. Asla geri adım atmayacağız önümüzdeki süreçte asla milletimizin onurunu partimizin izzetini sarsmayacağız. İnşallah önümüzdeki süreç insanlarımızın kazanımlarını inançlarını, özgürlüklerini, kılık kıyafet özgürlüğüne refah topluluğu olarak yürüyüşünü tökezletmeyecektir. 15 sene evvel bu ülkede rahmetli Erbakan Başbakanlık koltuğunda iftar verdiğinde, resmi konutta iftar mı olur, hocalara iftar mı verilir diyerek ayağa kalkanlar bugün yine iftar tartışması yapıyor" dedi.
Kaynak, sözlerinin devamında şöyle konuştu: 
"Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu ezdirmeyeceğiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yedirmeyeceğiz" diyerek "Efendiler bu güçlü sesi Kahramanmaraş'dan gönderiyoruz bir de diyorum ki kurulduğumuz günde söylediğimiz gibi, uzun ince bir yoldayız gece gündüz milletimizle beraber yürüyeceğiz. Bu yolda milletimizin çizdiği istikametten hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bu kadrolar içerisinde emek veren, şimdi aramızda olmayan yol arkadaşlarımızdan ahirete intikal edenler birçok büyüğümüz oldu. Onlara Allah'dan rahmet dileyerek, Mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizin bozulmaması ümidiyle hepinize afiyet olsun diyorum."

İftarın ardından AK Parti Kurucu İl Başkanı Rıfat Bülbül, eski milletvekili Ali Sezal ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ta birer selamlama konuşması yaparak bu güzel organizasyon nedeni ile ev sahibi Veysi Kaynak’a teşekkür ettiler.


2001 VERSİYONU İLE YENİLER BULUŞTU

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yeni milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu ve Mehmet İlker Çitil, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Onikişubat ilçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir, 24. Dönem milletvekili Sıtkı Güvenç ve Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Kahramanmaraş’ta 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan, 2 dönem de milletvekili olarak TBMM’de bulunan Ali Sezal, AK Parti Kurucu İl Başkanı Av. Rıfat Bülbül, Kurucu Teşkilat Başkanı Hamdi Sökmen, il eski başkanları Atıf Şirikçi ve Mustafa Sarıkaya’nın yanısıra partiye bugüne kadar emek vermiş çok sayıda davetli ile basın mensubu iftara katıldı.

Bu arada İstanbul’da bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Metin Doğan ile Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ise başka iftar programı nedeni ile iftara katılamadı.

Öte yandan; büyük ilgi gören Veysi Kaynak’ın iftar programlarının önümüzdeki günlerde ilçelerle devam edeceği öğrenildi. (HABER MERKEZİ)Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER