Evliliğe İlk Adımı Attılar

Mustafa ve Cana evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı.

Evliliğe İlk Adımı Attılar

Kuyumcu camiasından Bilal Burun’un oğlu Ziraat Mühendisi Mustafa Burun ile DSİ’den Emekli Bekir Aktemur’un kızı Gıda Mühendisi Cana Aktemur evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar.

24 Eylül akşamı Eczacılar Odası Lokalinde düzenlenen nişan töreni genç çiftin, Ayla Dikmen’in Sensiz Yaşamam şarkısı eşliğinde muhteşem dansları ile başladı.  

Genç çifti, bu mutlu günlerinde akraba, dost ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı törende, nişan yüzüklerini iki ailenin de büyük dedeleri taktı. Dualar eşliğinde takılan yüzüklerin ardından konuklar gönlünce eğlendi.

Aşklarını nişan töreni ile ilan eden Mustafa ve Cana kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettiler.

Damadın ebeveynleri Bilal ve Ayşe Burun, biricik oğullarının evliliğe giden yolda ilk adımı atmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek: “Oğlumuz sevdiği ile bu gün evlilik yolunda ilk adımı attı. Bir kızımız daha oldu. Nişanları hayırlara vesile olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah” dediler ve katılan konuklara teşekkür ettiler.  

Gelinin ebeveynleri Bekir ve Nazmiye Aktemur da, genç çifte mutluklalar dileyerek: “Her anne babanın en büyük arzusudur evlatlarının mutluluğunu görmek. Bugün kızımın nişan törenini gerçekleştirdik.  İnşallah çok mutlu olurlar, Allah tamamına erdirsin diyoruz. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Özgür Haber Ailesi olarak bizler de, birbirine çok yakışan genç çiftimizi tebrik ediyor, Allah tamamına erdirsin diyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER