Türkoğlu’nda Öğretmenlere Gül Dağıtıldı

Sosyal Belediyeciliğin Öncüsü Türkoğlu Belediyesi, 24 Kasım’da Öğretmenlerimizi Unutmadı. İlçe genelindeki okullarda görev yapan Öğretmenler ziyaret edilerek,gül takdim edildi.

Türkoğlu’nda Öğretmenlere Gül Dağıtıldı
Belediye Başkanı Osman Okumuş tarafından görevlendirilen ekipler ilçe genelindeki eğitim veren tüm okulları ziyaret ederek, öğretmenlere gül dağıtımını gerçekleştirdi. Eğitimciler Belediye Başkanı Osman Okumuş’un bu jestinden dolayı mutlu olurken, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Türkoğlu Belediye Başkanı tarafından eğitimcilere gül verilmesini takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

Eğitimciler “Bu anlamlı günümüzde bizlere gül hediye eden ve kutlayan Türkoğlu Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş’a teşekkür ediyoruz” dediler.Türkoğlu belediye başkanı Osman Okumuş ise konuşmasında; Öğretmenlerimiz gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güçtür. Bizde belediye ekiplerimizle böyle bir çalışma yaptık. Bir ülkenin kalkınıp gelişmesinde temel şart hiç şüphesiz ki o ülkedeki eğitim ve öğretimden geçmektedir.Onların verdikleri bilimsel, çağdaş, mesleki ve sosyal eğitimle geleceğe daha emin adımlarla ilerleyen bir toplum oluşturulacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, geçmişte olduğu gibi bugün de öğretmenlik mesleğine, onurunu ve itibarını kazandıran, tüm değerleri aynı heyecan ve bilinçle sahiplenen, başta görevi başında şehit düşmüş, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygıyla ve rahmetle anarken, hayatta olan tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum" ifadesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER