Türkoğlu Aqua Parklı Yüzme Havuzu İnşatı Açılışa Hazırlanıyor

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yapımı tamamlanma aşamasına gelen yarı olimpik aqua park yüzme havuzu inşaatını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Türkoğlu Aqua Parklı Yüzme Havuzu İnşatı Açılışa Hazırlanıyor
Türkoğlu Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen yarı olimpik aqua park yüzme havuzu inşaatında çalışmalar sona geliyor.  İlçede gençlere yönelik en güzel yatırımlardan biri olduğunu belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Aqua parklı yüzme havuzunun sona yaklaşıldığını ifade ederek “Türkoğlu Belediyesi olarak söz verdiklerimizi sırasıyla yerine geçiriyoruz. Bugün birkaç gün sonra açılışını yapacağımız yüzme havuzu aqua park inşaatını gezdik.

“BAYRAMDA ÜCRETSİZ”   
 Çalışmaların sona gelindiğini belirten Başkan ‘Okumuş’ sözlerine ; Pazartesi günü hizmete açacağız. Salı gününde Bayram olduğundan dolayı dokuz gün boyunca bayram da vatandaşlarımız buradan ücretsiz olarak faydalanacaklar. Çocuklarımıza, gençlerimize bir nevi karne hediyesi olarak dokuz gün boyunca, buradaki imkanlardan faydalanacak. Türkoğlu Belediyesi olarak yaptığımız projelere ilaveten bu bölgede olmayan bu yüzme spor dallarında yerine getirdiğimiz takdirde Türkoğlu halkı için güzel bir ihtiyaçtı. Bunun için Türkoğlu’ndaki vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, diyerek konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER