google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Sanko Park Resim Yarışması Düzenleyecek

Sanko Park Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23-24 Nisan tarihlerinde resim yarışması düzenleyecek.

Sanko Park Resim Yarışması Düzenleyecek
 Sanko Park Müdürü Niyazi Büyükaksu, yarışmaya katılmak isteyenlerin 22 Nisan’a kadar Sanko Park danışma bankosuna giderek kayıt olması gerektiğini söyledi.

Çocukları yeteneklerini geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla 23-24 Nisan’da düzenlenecek canlı resim yarışmasında dereceye giren çocuklara çeşitli hediyeler verileceğini belirten Büyükaksu, “5-8 ve 9-12 yaş çocukların katılabileceği yarışmada dereceye giren çocuklar 30 Nisan 2016 tarihinde ödüllerini Sanko Park’ta yapılacak törenle alacaklar” dedi.

Her iki kategoride birincilere Play Station 4, ikincilere I PAD  mini tablet, üçüncülere bisiklet hediye edileceğini kaydeden Büyükaksu, resimlerin Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden İbrahim Yıldız, GTO Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nden Özer Çağlar ve Sanko Sanat Galerisi Seçici Kurul Üyesi Aslı Özen tarafından değerlendirileceğine vurgu yaptı.  

Büyükaksu, başvuruların 22 Nisan’a kadar yapılabileceğini, 23-24 Nisan’da yarışmanın düzenleneceğini, 26 Nisan’da değerlendirmenin gerçekleştirileceğini ve 30 Nisan’da ödüllerin dağıtılacağını anımsattı.

SANKO PARK

Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor. “Gaziantep’in alışveriş merkezi” olan Sanko Park, kent merkezinde, 140 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 520  metrekare kiralanabilir  alanda hizmet sunuyor.

Sanko Park'ın marka karmasında H&M, Mars Athletic Club (MAC), Oxxo, YKM, Fabrika, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, MotherCare, Mango, Koton, Flo, B&G Store ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah ortamda ortak buluşma alanı sunuyor. Sanko Park, sinemaseverleri Avşar Sinemaları’nın 1.144 kişilik 10 salonunda ağırlıyor. Gaziantep'te en büyük oyun alanına sahip olan Play Park 4.270 m² ile Sanko Park’ta çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Gaziantep'in “tam kalbinde” bulunan Sanko Park’a, bu avantajı nedeniyle kentin her semtinden çok kolay ulaşılabiliyor. Sanko Park Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER