Polis Eşleri Derneğinden Öğrenciler Yararına Kermes

Kahramanmaraş’ta Polis Eşleri Derneği tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

Polis Eşleri Derneğinden Öğrenciler Yararına Kermes

Demokrasi Meydanı'nda Polis Eşleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Nahide İnci’nin organize ettiği kermeste polis eşleri tarafından hazırlanan yiyecek ve içeceklerin satışı yapıldı. 

İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, yaptığı konuşmasında öncelikle eğitimin önemine vurgu yaptı.

Vatandaş ve polis ilişkisinde birlik beraberliğin artması için kermeslerin önemli olduğunu da vurgulayan İnci, “Yapılan bu kermes sonrası elde edilen gelirler ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bağışlanacak. Bu bağışlar sayesinde eğitim gören çocuklarımızın bursları sağlanacak. Eğitim diyoruz, çünkü Türkiye’nin güçlü olması ve ileri gitmesi için okumamız lazım. Çocuklarımızı mutlak suretle okutmamız lazım. Bu kapsamda eşlerimiz vasıtasıyla, birlik ve beraberliğimizi göstermek adına yaptığımız bir projedir. Bugün akşam toplanan paralar da yine ihtiyaç sahiplerine göre öncelikli olarak verilecek” dedi.

Kermese, Emniyet Teşkilatının yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan’ın Dr. Ruhan Özkan Hanımefendi, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı, Kadın Kolları, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara,  MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar, MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu, Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte, Kadın Platformu Başkanı Zeynep Arıkan, Kadın Platformu Üyesi Dernek Başkanları  ve iş dünyasından yoğun katılım oldu.

                                          

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER