Piazza’dan Bayanlara Doğum Günü Hediyesi

Rönesans Eğitim Vakfı, yerli ve yabancı birçok markayı bünyesinde bulunduran ve yılın her gününde farklı kampanyalarla hesaplı alışverişin öncü adresi olan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, PiazzaClub üyesibayanlara doğum günlerinde kitap armağan ediyor.

Piazza’dan Bayanlara Doğum Günü Hediyesi
 Toplumsal duyarlılık bilincini geliştirmek, kalıcı değerler oluşturabilmek ve daha nitelikli eğitimli nesiller yetiştirilmesine yönelik desteği temel amacı olarak benimseyen Rönesans Eğitim Vakfı'nın, Piazza'nın ev sahipliğindeki doğum günü hediyesi kadınları hem şaşırtıyor, hem de sevindiriyor.

Doğum gününde Piazza'yı ziyaret ederek gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm bayan ziyaretçilere birbirinden ünlü yazarların kitaplarını hediye eden Rönesans Eğitim Vakfı,  okuma alışkanlığının kazanılmasına da katkı sunuyor.

Vakıf tarafından ayrıca Piazza'nın ortak kullanılan alanlarına ünlü yazarların kitapları bırakılarak, elden ele dolaşıp okunması sağlanıyor. Rönesans Eğitim Vakfı, yine K.MaraşPiazza'nın ev sahipliğinde düzenlediği ''Anne-Baba Destek Programları''nı da periyodik aralıklarla sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2014, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER