google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Onikişubat İlçesinde Tüm Siteler Dezenfekte Ediliyor

Onikişubat Belediyesi, Covid-19 ile mücadele kapsamında yürüttüğü başarılı ve titiz çalışmaları ile ilçe halkının sağlığı için, dezenfekte işlemlerine aralıksız devam ediyor.

Onikişubat İlçesinde Tüm Siteler Dezenfekte Ediliyor

Onikişubat İlçesi’nde Tüm Siteler Dezenfekte Ediliyor

Onikişubat Belediyesi, Covid-19 ile mücadele kapsamında yürüttüğü başarılı ve titiz çalışmaları ile ilçe halkının sağlığı için, dezenfekte işlemlerine aralıksız devam ediyor. İlçede daha önce; tüm kamu kurumları, okullar, hastaneler, sağlık ocakları, eczaneler, site bahçeleri, parklar, cadde ve sokaklar, dükkânlar vb. birçok alana dezenfeksiyon işlemi uygulanmıştı.

İlçe merkezinde, özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu günde, tüm site bahçeleri dezenfekte ediliyor. Gün sonuna kadar tüm sitelerin dezenfekte edileceğini belirten Başkan Mahçiçek, “covid-19 ile mücadelemiz aralıksız devam ediyor. Periyodik aralıklarla tüm kamu kurumlarımıza dezenfeksiyon işlemi uyguluyoruz. Halkın yoğun olduğu eczaneler, sağlık kuruluşları ve semt pazarları da mütemadiyen ilaçlanıyor. Vatandaşımız müsterih olsun.

En kısa zamanda ve el birliği ile bu zorlu günleri atlatacağız. Onikişubatlı hemşehrilerime kurallara riayet ettiklerinden ve ‘EvdeKal’ çağrısına uyduklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2020, 22:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nacar
Nacar - 1 yıl Önce

Bu şaka sanırım böyle bir mücadele nasıl oluyor bakıyorum sitelerin arasında araç boş bos dolaşıyor ama site dezenfekte etme işini goremedik. Haber bir başka yapılan işlem bir başka. Sokağa çıkma yasağı olduğu gün yollar yıkanıyor dezenfekte ediliyor. Bu mikrop insanın olmadığı yerde yok zaten .

SIRADAKİ HABER