google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Migros’tan Kahramanmaraş’ın Kurtuluşuna özel indirim

Gıda perakendesinde değişimlere öncülük eden, mağazalarından içeri giren her bireyin yaşam tarzına ve beklentilerine uygun yenilikleri Türkiye çapında tüketicileriyle buluşturan Migros Grubu, Kahramanmaraş’ın kurtuluş gününe özel düzenlediği kampanya ile 30 TL ve üzeri alışverişe % 12 Money Hediye ediyor.

Migros’tan Kahramanmaraş’ın Kurtuluşuna özel indirim
 Money Club ile 30 TL üzeri alışverişe %12 Money

Kahramanmaraş’ın kurtuluş günü olan 12 Şubat tarihinde, Money Club Kart; Money Bonus veya Money Club özellikli kartlarıyla tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, anında %12 Money kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için tek yapılması gereken, “MARAS” yazıp, 5818’e göndermek.

Yepyeni bir alışveriş deneyimi
Tüketiciler için yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan Kahramanmaraş 5M Migros Mağazası, her bireyin farklı ilgi alanlarına hitap ediyor. 5M Migros Mağazasında klasik reyon dizilimi bulunmuyor. Aile bireylerinin her birinin mağaza içinde geçireceği vakti daha eğlenceli ve keyifli hale getiren “Yaşam Alanları”, 5M Migros Mağazasında tüketicileri karşılıyor. Yaşam alanlarında herhangi bir ihtiyaç grubuyla ilgili tüm ürünler, belirli bir konsept içinde bir arada sergileniyor. Mutfak, Banyo, Çocuk, Elektronik, Züccaciye gibi yaşam alanlarında 30 binden fazla çeşit ürünün satışa sunulduğu mağazada, tüketicilerin hem alışveriş yapıp hem de keyifli vakit geçirebileceği cafe, restaurant ve sosyal alanlar da bulunuyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318