google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

MHP’li Aycan'dan KGC Başkanı Kemal Sayın'a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Sefer Aycan, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

MHP’li Aycan'dan KGC Başkanı Kemal Sayın'a Ziyaret
 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan,, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Sayın'la bir süre sohbet ederek, siyasetle ilgili görüş alışverişinde bulundu.   

Sohbet sırasında basının önemine değinen Aycan, Yerel basın ilimizin tanıtımına çok büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta çok büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. Gazeteciler, toplumun gözü ve kulağıdır, ilde olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir." dedi.  MHP'nin kurulduğu günden bu yana içinde bulunduğunu belirterek, MHP'nin iktidara taşınması için çalıştığını söyledi.  

Aycan, "Ülkemizde sağlık, güvenlik gibi bir çok alanda sıkıntılar yaşadığını ve ülkemizin iyi yönetilmediğini görüyoruz." Dedi.

MHP'li 
Aycan, Kahramanmaraş'ta sağlık alanında yaptığı çalışmaları da tek tek anlatarak, kendi iktidar dönemlerinde elde ettiği deneyimle ülke yönetimine talip olduğunu kaydederek, MHP'nin adım adım iktidara yaklaştığını ifade etti. 

Cemiyet Başkanı Kemal Sayın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aycan'a seçim çalışmalarında başarılar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318