Mehmet Fiskeci Umre Yolcusu

Yerel medyanın tanınmış ismi, usta gazeteci, Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Umre görevini ifa etmek üzere meslektaşları ile gerçekleştirdiği veda ve helalleşme kahvaltısında arkadaşlarından, okurlarından ve Kahramanmaraş halkından helallik diledi, geldikleri için tüm meslektaşlarına teşekkür etti.

Mehmet Fiskeci Umre Yolcusu
 Haftanın ilk günü, Alcazar Oteli’ndeki kahvaltıda, bir gurup gazeteci arkadaşı ile bir araya gelen Mehmet Fiskeci, her ne kadar 15 günlük Umre’ye gidecek olsa da okurlarını yazılarından mahrum etmeyeceğini söyledi.

Mehmet Fiskeci, “Allah nasip etti, Rabbim çağırdı, 15 günlük Umre yolculuğum Perşembe günü başlıyor. Önce Medine, sonra Mekke ve son durak Cidde derken, 5 Şubat’ta memleketimde olacağım. Bu sebeple sizlerle vedalaşmak, helalleşmek istedim. Geçtiğimiz hafta sonu, toplantılarda her ne kadar 15 gün yokum Maraş kafasını dinlesin dediysem de, Kahramanmaraş’ı; Kahramanmaraşlıları boş bırakmaya gelmez. Hem adımla, hem de editör yazılarım birer gün ara ile yayınlanmaya devam edecek” dedi.KIRAL, KIRAL İLE RÖPORTAJA GİDİYOR!
Alcazar Oteli sahibi Yusuf Kökünöz’ün ifadesi ile kıral gazeteci Suudi Kıralının yanına gidiyor cümlesinden yola çıkan Mehmet Fiskeci, meslek hayatında, özel yaşamında kırdığı, üzdüğü, incittiği arkadaşlarından ve meslektaşlarından özür diledi, ‘uzun yola gidiyorum, hakkınızı helal edin!’ diye konuştu.

Kahvaltılı buluşmaya katılan gazeteci arkadaşları ise Fiskeci’ye haklarını helal ettiklerini belirterek, ‘Güle güle git, güle güle gel, bize de dua et’ ifadesini kullandılar.Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2016, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER