google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Küçüklerin Büyük Başarısı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kahramanmaraş İl Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Esirgeme Kurumu’nda koruma altında bulunan miniklerin usta ressamlara taş çıkartan tabloları, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sergilenmeye başlandı. Sergide, geleceğe en iyi şekilde hazırlandıkları gözlenen çocuklar, hem eğitmenlerinin gururu oldular hem de sergiyi gezen tüm davetlilerin takdirini kazandılar.

Küçüklerin Büyük Başarısı

Sergi, çocukların imkan verildiği takdirde yeteneklerini nasıl ortaya çıkarabileceklerinin güzel bir örneğini oluşturdu. 

Protokol Açılışta Hazır Bulundu

Açılışı Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe’nin eşi Sultan Kocatepe, Vali Yardımcısı Ramazan Öz, Kahramanmaraş Çocuk Esirgeme Kurumu İl Müdürü Mehmet Sertpolat ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Serbülent Tekinşen tarafından gerçekleştirilen sergi, AVM müşterilerinin de yoğun ilgisine sahne oldu. Kaliteli ve hesaplı alışverişin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle kültürel ve sanatsal faaliyetlere destek veren ve ev sahipliği yapan Piazza'daki sergi bir hafta süreyle gezilebilecek.Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER