Kızılay ve KSÜ İşbirliğiyle Öğrencilere İftar İkramı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ve Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi işbirliğiyle KSÜ öğrencilerine 27 Mayıs 2019-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında beş gün boyunca ücretsiz iftar yemeği verildi.

Kızılay ve KSÜ İşbirliğiyle Öğrencilere İftar İkramı

Kızılay tarafından karşılanan ve KSÜ yemekhanesinde üniversite personelince hazırlanan yemekler üniversite yemekhanelerinde öğrencilere sunuldu. Yemeklerin dağıtılmasında Kızılay gönüllüleri de destekte bulundu.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü iftarı öğrencilerle birlikte açtı.

Öğrencilerle tek tek sohbet eden Rektör Can, memnuniyet ve isteklerini dinledi.

Kızılay’ın katkılarıyla final sınavları döneminde öğrencilere ücretsiz iftar ikramı sunduklarını ifade eden Rektör Can, destekleri için Türk Kızılayı Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu ve Onikişubat şubelerine teşekkür etti.

İftar programlarında görev alan KSÜ personeli ve Kızılay gönüllülerine de teşekkür eden Rektör Can, kardeşlik, paylaşma ve yardımlaşma duygularının doruğa ulaştığı Ramazan ayında öğrencilerle her fırsatta bir araya gelmeye özen gösterdiklerini söyledi.

İftar programında Rektör Can’a KSÜ Genel Sekreteri Mithat Karaaslan ve Türk Kızılayı Dulkadiroğlu Şubesi Başkanı Murat Çakıroğlu da eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER