google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş’ın Gururu Sevilay’a Olimpiyatlar Öncesinde Moral Ziyareti

Elde ettiği başarılarla Kahramanmaraş’ın gururu olan ve ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatlarında temsil edecek olan Sevilay Öztürk’e Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü personelleri moral ziyareti yaptı.

Kahramanmaraş’ın Gururu Sevilay’a Olimpiyatlar Öncesinde Moral Ziyareti

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü personeli Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek olan Kahramanmaraşlı milli yüzücü Sevilay Öztürk’ü evinde ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Sevilay Öztürk, Mayıs ayında Portekiz'de düzenlenen Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası kadınlar 50 metre kelebek finalinde gümüş madalya kazanmıştı. Madalya sevincini Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile makamında paylaşan Sevilay Öztürk bu ziyarette Cebeloğlu’ndan madalyaları için pano sözü almıştı.

23 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında Japonya'da düzenlenecek Tokyo Olimpiyat Oyunları öncesi Sevilay Öztürk’e moral ziyareti gerçekleştiren İl Emniyet Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Ali Semerci ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli milli sporcuya filografi sanatıyla işlenmiş Yüce Türk Bayrağı ve madalyalarını gururla asacağı panoyu milli sporcumuza takdim etti ve başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, Olimpiyat Madalyası için çok çalıştığını, madalya kazanacağına inancının tam olduğunu, madalya sevincini İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile yine makamında paylaşma sözü verdi.

                                         

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1319

banner1318