google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kabzımallar Odası’ndan 2 Tır Yardım

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Hayrat Yardım Vakfı tarafından başlatılan “Haydi Kahramanmaraş Yeniden Ensar Olmaya Yardım Kampanyası” kapsamından Kahramanmaraş Kabzımallar ve Komisyoncular Odası 2 tır dolusu sebze ve meyve ile kampanyaya destek verdi.

Kabzımallar Odası’ndan 2 Tır Yardım
Yardım kampanyasının nasıl geliştiğine ilişkin bilgi aktaran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yazıişleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Hasan Balbaba:

“Yardım kampanyası ile ilgili bir sohbette Halep ve Cerabslus’ta çocukların çiğ patatesleri yediklerini söylemiştik. Konuya duyarlılık gösteren Kahramanmaraş Kabzımallar ve Komisyoncular Odası Başkanlığı komisyoncu kardeşlerimizin yardımlarıyla iki tır dolusu yaş sebze ve meyve tedarik ederek kampanyamıza destek verdiler. Kahramanmaraş Kabzımallar ve Komisyoncular Odası Başkanı Halit Orhan’ın nezdinde tüm komisyoncu esnaflarımıza, Haller Şube Müdürlüğümüze ve hal esnafımıza teşekkür ediyorum.

Kahramanmaraş Kabzımallar ve Komisyoncular Odası Başkanlığı 52,5 ton yardımda bulunmuşlardır. Allah kendilerinden razı olsun, hayırlarını kabul eylesin” diye konuştu.

Kahramanmaraş Kabzımallar ve Komisyoncular Odası Başkanlığınca toplanan 2 tır dolusu 52,5 ton yaş sebze ve meyvelerin dağılımı şu şekilde: “29 ton patates, 9 ton soğan, 3 ton domates, 2,5 ton elma, 6,5 ton portakal, 2,5 ton muhtelif sebze.”
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER