google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

İş Adamı Mesut Şahinkanat: 2021’den Umutluyuz!

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan BLUELAND Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Şahinkanat 2021 yılının iyi şeyler getirmesini temenni ettiğini belirtti.

İş Adamı Mesut Şahinkanat: 2021’den Umutluyuz!

Şahinkanat yaptığı yazılı açıklamada; “Acıları, anıları ve sevinçleriyle ile bir yılı daha geride bırakarak, yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz” dedi

Hem ülkemizde, hem coğrafyamızda hem de tüm dünyamızda barış, dostluk ve kardeşliğin kalıcı temellerinin atıldığı, acısız ve hüzünsüz, güzellikler dolu bir sene geçirmemizi ümit ediyor” diyen Şahinkanat şunları dile getirdi: “ 2021 Yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum. Pandemi dolayısıyla çok zor günler geçirdik. Hem Dünya, hem Türkiye hem de Kahramanmaraş özelinde. İnsanoğlunun bu zor günden bir an önce çıkmasını, esnafın iş yerini açarken kar ettiği, çocukların mutlu olduğu, işlerin yine eskisi gibi olduğu dönem olmasını temenni ederim”

YENİ DÖNEM KAHRAMANMARAŞ’IN DÖNEMİ OLACAK

Şahinkanat konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bütün güzellikleri ve üzüntüleri ile bir yılı daha tarihin sayfaları arasına gönderiyoruz. 2020 yılı Covid-19 salgınının getirdiği zorluklarla, küresel ekonomik krizin derinleşmesi ve daha fazla insanı etkimesi ile, doğal afetlerin derin etkileri ile hepimiz için  zor bir yıl oldu. Ancak bizler her zorlukla beraber bir kolaylık olduğunu ve her zorlukta bir hayır olduğunu bilen bir kültüre, inanca sahibiz. Bizler biliyoruz ki; gecenin en karanlık zamanı sabaha en yakın olan zamandır. Yeni yıl Kahramanmaraş’ın olacak diyor bu düşünceleri paylaştığına gönülden inanarak, 2021 yılının dünyamız, ülkemiz ve Kahramanmaraş’ımız için güzel gelişmelere vesile olmasını temenni ediyor, bu kadim topraklarda huzur hâkim olsun diye toprağa düşen bütün şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, selam ve saygılarımı sunuyorum”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine Şahinkanat Acıksarı
Emine Şahinkanat Acıksarı - 4 ay Önce

Amin inşAllah 2021de sağlıklı mutlu bereketli bir yıl olur.

SIRADAKİ HABER