google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

İbrahim Şahin’e Ödül

TRT ekranlarında yayınlanmakta olan 7 güzel adam dizisi ile Kahramanmaraş’ın tanıtımına büyük kakı sağlayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’e Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Derneği tarafından plaket takdim edildi.

İbrahim Şahin’e Ödül
   TRT’de yayınlanan Kahramanmaraş’ın kültürünü tarihini ve edebiyatçılarını tüm Dünya’ya duyurarak kentin tanıtımına büyük ölçüde destek veren ve “ 7 Güzel Adam’’ dizisinin hayata geçirilmesinde ve gala gecesine kadar varını yoğunu ortaya koyarak Kahramanmaraş’ı tanıtan TRT’nin başarılı Genel Müdürü İbrahim Şahin’e yılın turizm ödülü olarak kristal camdan yapılmış plaket verildi.

   Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kahramanmaraş Kültür Turizm ve Tanıtım Derneği Başkan Vekili Fatih Nalbantbaşı; ‘’Bizler Kahramanmaraş’ın sivil toplum örgütü olarak şehrimize bir çivi çakan herkesin yanındayız, çok sevdiğimiz dostumuz olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin Kahramanmaraş’ta yapmış olduğu büyük bir projeyle bizleri ve şehrimizin tanıtımına destek olmuştur. Kendilerine de biz Kahramanmaraş Kültür Turizm ve Tanıtım Derneği olarak plaket vermeye karar verdik.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2014, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER