Hanımlardan Yardım Heyeti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Asitane Vakfı tarafından düzenlenen yardım kampanyasında İstanbul’dan gelen hanımlar Suriyeli ailelere yardım dağıttılar.

Hanımlardan Yardım Heyeti
Asitane Kültür Sanat Eğitim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla Küçükçekmece Belediyesi ve AK Parti Küçükçekmece Kadın Kolları, Zeytinburnu Belediyesi ve AK Parti Zeytinburnu Kadın Kolları, Başakşehir Belediyesi ve AK Parti Başakşehir Kadın Kolları, Beyoğlu Belediyesi ve AK Parti Beyoğlu Kadın Kolları ile AK Parti Kadıköy Kadın Kolları tarafından toplanan yardımlar Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un eşi Derya Erkoç, Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran, programcı İkbal Gürpınar’da katıldığı heyet tarafından ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere ulaştırıldı.

Bere, eldiven, mont, çorap, ayakkabı, halı, seccade, sünger yatak, çamaşır makinası, soba gibi ihtiyaç malzemeleri hanımlar tarafından ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere teslim edildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Asitane Vakfı ve AFAD ekiplerinin destek verdiği yardım dağıtımında 5 ayrı ekip halinde 25 aileye yardım malzemeleri dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER