DOĞAKA Yönetimi Çamlıca Restaurant’a Hayran Kaldı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın 45. Yönetim Kurulu toplantısı için ilimizde bulunan DOĞAKA Yönetimi Çamlıca Restaurant’a hayran kaldılar.

DOĞAKA Yönetimi Çamlıca Restaurant’a Hayran Kaldı
 Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında Çamlıca Restaurant’a öğle yemeği yiyen DOĞAKA Yönetimi, özellikle yöresel yemeklerin bir arada bulunduğundan memnun olduklarını ifade ettiler.

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfi Savaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Hatay Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Kahramanmaraş İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy ile Hatay İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen’den oluşan DOĞAKA Yönetimi Kahramanmaraş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde işletilen Çamlıca Restaurant’ın Kahramanmaraş Mutfağını birebir yansıttığına dikkat çekerek sunulan hizmetten de memnun kaldılar.

DOĞAKA Yönetimi Çamlıca Restaurant’ın iç dekorasyonunun yanı sıra sunulan hizmetin ve çok zengin bir mönüye sahip olmasından dolayı yöneticileri kutladılar.

 


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2013, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER