banner998

Dinozorlar Çağına Heyecan Dolu Yolculuk

Dünyada 150 milyon yıl boyunca varlıklarını sürdüren ve 65 milyon yıl önce nesli tükenen dinozorlar, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki “Dino Mania” etkinliğinde adeta yeniden canlanmaya başladı.

Dinozorlar Çağına Heyecan Dolu Yolculuk

Hesaplı alışverişi, kampanyaları, kültürel ve sanatsal etkinlikleri ile eğlenceyi bir arada sunan Kahramanmaraş Piazza AVM, “Dino Mania” etkinliği ile minik ziyaretçilerini, tarih öncesinin efsane canlıları olan dinozorlarla buluşturuyor. Anne ve babalarıyla birlikte Piazza AVM’ye gelen çocuklar, kendileri için hazırlanan etkinliğe katılmayı sabırsızlıkla beklerken, duydukları heyecan adeta gözlerinden okunuyor.

 

20 metrelik kocaman görüntüleriyle; heyecan uyandıran ve günümüze sadece fosilleri kalan dinozorların dünyasını keşfeden çocuklar, en güzel tatil anılarını yaşarken etkinlik alanında yeni arkadaşlıklar da ediniyorlar.

 

Dinozorlar çağına uzanan macera dolu yolculuğa çıkmaya başlayan çocuklar, sadece filmlerde görülebilen ve milyonlarca yıl önce nesli tükenen bu dev hayvanları keşfetmenin mutluluğunu yaşarken, onları izleyen aileleri de bu mutlu anlarını çektikleri fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştiriyor.

 

Piazza AVM’deki etkinlikle hem eğlenen hem de dinozorların yaşamı, beslenmeleri ve türleriyle ilgili bilgileri öğrenme şansı bulan Kahramanmaraşlı minikler, maket dinozorlarla süslenmiş dekorlar içerisindeki atölyede, unutamayacakları dakikalar geçiriyorlar.

 

Hafta içi 14.00-19.00, hafta sonu 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilen  “Dino Mania” etkinlikleri, 8 Ağustos Çarşamba gününe kadar sürecek.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER