google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1258

Dedebaba Mahallesi Metehan Sokak Asfaltlandı

Afşin Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi KASKİ Ekiplerinin İçme Suyu Alt Yapı yenileme çalışmalarının tamamlandığı yerlerde üst yapı yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor.

Dedebaba Mahallesi Metehan Sokak Asfaltlandı
Dedebaba Mahallesi Metehan sokakta geçtiğimiz günlerde zemin düzenleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sıcak Asfalt kaplama çalışmalarının yapıldığı sokakta Afşin Belediye Başkanı Mehmet fatih Güven İncelemelerde bulundu. 

Çalışmalar hakkında genel bilgi veren ve Afşin merkez mahalleleri ile birlikte Tüm mahallelerde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Güven şu konuşmalarında şu ifadelere yer verdi;” Bu gün Dedebaba Mahallesi Metehan Sokaktayız. Köy garajımızın bulunduğu önemli bir sokak, Alt yapı çalışmaları tamamlandı ve şu an sıcak asfalt çalışması yapılıyor. Yaklaşık 400 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğinde standartlara uygun yol çalışması yapıyoruz” dedi. AFŞİN’İN EKSİKLERİNİ BİLİYORUZ;
Afşin’in eksiklerini bildiklerini ve daha güzel ve temiz bir ilçe için büyük gayretler ile tüm ekiplerin ara vermeden çalıştıklarını belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven sözlerini şöyle sürdürdü,” 

Sosyal medyada ve vatandaşlarımız ile sohbet ederken sık sık karşılaştığımız sorular Beyceğiz Mahallesi ne zaman yapılacak, Yeşilyurt mahallesi ne zaman yapılacak, Kale mahallesinde eksik yer kaldı ne zaman yapılacak gibi sorular ile karşılaşıyoruz. Bu konuyla ilgili genel bir bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz tarafından alt yapı çalışması tamamen yenileniyor. Bizim üst yapı çalışmasına girdiğimiz yerler KASKİ ekiplerimizin tamamladığı yerler de çalışmalarımıza başlayabiliyoruz. Yeşilyurt Mahallesi, Atlas kent mevki ve Beyceğiz mahallesinde Alt Yapı çalışmaları yeni başladı. Dolaysıyla altyapı çalışmasının bitimin ardından bu mahallelerimize de girilecek. Şu an Efsusturan Mahallesi’nde, Kale Mahallesi’nde Dedebaba mahallesinde, Gaziosmanpaşa mahallesinde ve Alpaslan mahallesinde çalışıyoruz. Bu çalıştığımız yerler ise alt yapı çalışması tamamen biten yerlerdir. Günlük çünkü koordinasyon toplantıları yapıyoruz firma ile tamamlanan yerler tespit ediliyor, yerinde incelemelerde bulunuluyor ve ondan sonra üst yapı çalışmaları başlıyor. Tamamen alt yapı çalışmaları biten yerlere hemen başlanıyor. Dolayısıyla hemşerilerimiz merak etmesinler. Başladığımız yerlerde alt yapı yenileme çalışmaları geçen yıl ve bu yıl içerisinde bitmişti, biten yerlerde standartlarını belirlediğimiz yollarda planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha temiz ve güzel bir Afşin için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2016, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER