Büyükşehir’den Milli Takım Karmasına

Coca Cola Akademi Liğinde Mücadele eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor U-14 Takımından 3 Futbolcu Milli Takımlar Bölgeler Karmasına davet edildi.

Büyükşehir’den Milli Takım Karmasına
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen U-14 ligi  Bölge Karması Müsabakaları   22-29 Ocak  2016  tarihleri arasında Malatya ve Antalya’da yapılacaktır. Bölge Karmasına Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor U-14 Takımından Mehmet Ali Ay, Ahmet Kabakcı ve Kadir Kısıkkaya davet edildi. 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı ve Basın Sözcüsü Bekir Kılıç yapmış olduğu açıklamada; ‘Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor yönetimi olarak almış olduğumuz karar doğrultusunda daha önce altyapıya önem vereceğimizi söylemiştik. Akademi liğine 4 kategoride katıldık. Bu takımlarımız katıldıkları kategorilerde başarılı sonuçlar alıyor.  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Bölge Karrması müsabakalarına U-14 Takımımızdan 3 futbolcumuz davet edildi. Kahramanmaraş Büyükeşhir Belediyespor yönetimi olarak almış olduğumuz kararın meyvelerini toplamaya başladık. Milli Takımlar karmasına davet edilen Futbolcularımız Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’u en güzel şekilde temsil edeceklerdir. İnşallah diğer kategorilermizdende Milli Takımlar Karmasına oyuncu göndereceğiz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER