google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Büyükşehir Bayan Muhtarları Unutmadı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bayan muhtarları da unutmayarak çiçek takdim etti.

Büyükşehir Bayan Muhtarları Unutmadı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Dairesi Başkanı Adnan Alagöz ve Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Muzaffer Türk, 8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla 694 muhtarın içerisinde bayan muhtar olarak görev yapan Dulkadiroğlu İlçesi Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Meral Kazancı ve Pazarcık İlçesi Memiş Özdal Mahallesi Muhtarı Hatice Üste’yi ziyaret ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un selamını ileterek çiçek takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kendilerini ziyaret eden Daire Başkanı Alagöz ve Şube Müdürü Türk’ün ziyareti karşısında şaşıran bayan muhtarlar: “Bugün dolayısıyla bizleri unutmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a, Daire Başkanımız Adnan Alagöz ve Şube Müdürümüz Muzaffer Türk’e çok teşekkür ediyoruz. Sağolsunlar bizleri unutmamışlar, bizim için sürpriz bir ziyaret oldu” diye konuşarak duygularını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER