google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Bünyamin Şakalar; Suruç ve Adıyaman Saldırılarını Kınadı

Ak Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki ve Adıyaman’daki terör saldırısını kınadı.

Bünyamin Şakalar; Suruç ve Adıyaman Saldırılarını Kınadı
 AK Parti Ekinözü ilçe başkanı Bünyamin Şakalar, yayımladığı mesajında, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde düzenlenen hain saldırı sonucu ilk belirlemelere göre 31 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini, 100'ün üzerinde vatandaşın da yaralanığını hatırlattı.

Saldırının ülkemizi tarifi imkansız bir üzüntüye boğduğunu belirten Şakalar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizin huzuru ve güvenliğini bozmayı hedefleyen bu alçak saldırıyı düzenleyenler şunu bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin hiçbir döneminde, en zor şartlarda bile şer odaklarına boyun eğmemiş ve bundan sonra da eğmeyecektir. Zor şartlarda, tüm unsurlarıyla birbiriyle kenetlenen yüce milletimiz, yine birbirine sevgiyle sarılacak, yaralarını birlikte saracak ve ülkemiz üzerinde oynanan karanlık oyunu bir kez daha bozacaktır. Türkiye Cumhuriyeti, bu tür kalleş saldırılara ödün vermeyecek kadar güçlüdür. Bu hain saldırıyı lanetle kınarken, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar, yaralılara da acil şifalar diliyorum."

Öte yanda Adıyaman'da güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada bir asker şehit olan jandarma uzman onbaşı Müsellim Ünal'a Allahtan rahmet diliyorum ailesine ise allahım sabrılar versin dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER