Bozdağ, Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni Ziyaret Etti

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Yıllık 1 milyon ziyaretçi ağırlayan İstanbul’daki Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni ziyaret etti.

Bozdağ, Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni Ziyaret Etti
Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Panorama 1453 Tarihi Müzesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Pazarcık İlçesine kültür ve turizm yönünden kalkınması için daha fazla çalışma yapacaklarını ifade eden Başkan Bozdağ Bu kapsamda yıllık 1 milyon ziyaretçi ağırlayan İstanbul'daki Panorama 1453 Tarih Müzesi'ni ziyaret ederek müzedeki tasarımı tek tek inceleyerek, Kültür A.Ş. İdari İşler Müdürü ve Panorama 1453 sorumlusu Salih Doğan'dan bilgi aldı.Müzedeki tasarımı tek tek inceleyen Başkan Bozdağ İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan “Panorama 1453 Tarih Müzesi”nin kendisini çok etkilediğini dile getirip ,''Dünya tarihinde ve bizim tarihimizde çok önemli bir dönüm noktası olan İstanbul’un fethi, ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Gurur duydum. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER