google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Bebekler Emekledi, Anneleri Yarıştı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 12 Şubat etkinlikleri kapsamında düzenlenen, “Bebek Emekleme Yarışması” renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu.

Bebekler Emekledi, Anneleri Yarıştı
 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği yarışmaya Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ev sahipliği yaptı.

Asıl heyecanı anneler yaşadı
Emekleme yarışması öncesinde ve yarışma sırasında asıl heyecanı, bebeklerden çok anneleri yaşadı. Anneler, yarışma öncesi Piazza AVM’de yarışma için hazırlanan özel parkurda çocuklarına ısınma turları attırdı. Emekleme antrenmanları yaptıran anneler, çocuklarını böylece yarışmaya daha iyi hazırlamaya çalıştı.
İlginç taktikler kullandılar
Annelerden bazıları, bebeklerinin daha iyi emeklemesini sağlamak için ilginç yöntemler kullandı. Kimi anne, bebeğinin en sevdiği oyuncağını çocuğunun önünde ilerleterek daha hızlı emeklemesine çalışırken, kimisi de bebeğinin sevdiği bir yiyeceği elinde tutarak çocuğunun karşısına geçti.
Hediye çekleri verildi
Hem bebeklerin, hem annelerinin, hem de bu ilginç yarışmayı izleyen Piazza AVM ziyaretçilerinin çok eğlendiği yarışmanın ilk üç derecesine giren bebeklerin anneleri Joker Toys hediye çekleriyle ödüllendirildi. Emekleme yarışmasının birincisine 200 TL, ikincisine 150 TL, üçüncüsüne ise 100 TL’lik hediye çekleri verildi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318