google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Erkoç’tan TÜGVA’ya Ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Kahramanmaraş İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Başkan Erkoç’tan TÜGVA’ya Ziyaret
TÜGVA Kahramanmaraş İl Temsilciliğini ziyaretinde gençlerle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Erkoç, kendi öğrencilik yıllarından örnekler sundu.

Ülkenin geleceğinin gençlere bağlı olduğuna dikkat çeken Başkan Erkoç, gençlerin fikirlerine önem verdiklerini ifade etti.Gençlerle birlikte yemekhanede yemek yiyen Başkan Erkoç, daha sonra gençlerle sohbet etti.

Başkan Erkoç: “Bugünümüzün ve yarınlarımızın teminatı olan, Türkiye aşkını bir hazine gibi kalbinde taşıyan, genç kardeşlerimizle sohbet ediyoruz.Geleceğimiz, umudumuz, istikbalimiz olan, Yeni Türkiye’nin neferleri genç kardeşlerimle beraber olmaktan, hasret gidermekten büyük memnuniyet duyuyorum. 

Ülkemizin geleceği olan bu gençlerimizle bir arada olmak, onların enerjilerini hissetmek bizleri her daim mutlu ediyor” diye konuştu.Ziyaretin anısına Başkan Erkoç’a TÜGVA Rozeti takılarak rahle hediye edildi.


Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2016, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER