google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Çeleğen, Kılıçdaroğlu’nu Kınadı

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu kınadı.

Başkan Çeleğen, Kılıçdaroğlu’nu Kınadı
Belediye Başkanı Çeleğen, yayımladığı kınama mesajında, “CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin grup toplantısında, Kahramanmaraş'ımızın gelini olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımıza ilişkin kullandığı sözleri şiddetle kınıyorum. Bu çirkin sözleri kendisine havale ederek, Hz. Mevlana’nın, ‘Testinin içinde ne varsa dışına da o sızar’ sözlerini hatırlatmak istiyorum. Bu sözler Kılıçdaroğlu’nun kendi iç çirkinliğinin dışa vurması olarak kayıtlara geçmiştir. Bu çirkin sözlere ilişkin söylenecek tek söz, ‘üslub-i beyan ayniyle insan’dır” ifadelerini kullandı.

Hakaretlerinden birini etmiş ve tüm bayanların nefretini ve tepkisini kazanmıstır. Allah kimseyi siyaset üretemediği icin boyle edepsiz, akılsız cümleler kurmaya sevk etmesin. Yine Allah hic bir siyasetciyi boyle edep dışı sözlerle milletin gözünden ve yüreğinden düşürmesin. Sayın Bakanımıza yapılan hakaret tüm bayanlara yapılmıştır Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerini lanetliyoruz.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2016, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER