google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Aygün; Mağazamızda ÖTV+KDV İndirimi Devam Ediyor

3 Şubat 2017 gününden itibaren, Vatandaşların daha ucuz Elektrikli Küçük Ev Aletleri almalarına imkan tanındı. Vatandaşlar 30 Nisan’a kadar OTV indirimli alışveriş yapacaklar.

Aygün; Mağazamızda ÖTV+KDV İndirimi Devam Ediyor
Konu hakkında bir açıklama yapan Aygün  AVM Genel Müdür Yardımcısı Fatih Aygün şu açıklamalarda bulundu; “3 Şubat 2017 Tarihli ve 29968 Sayılı Resmî Gazete Yayınlanan Klima, Buzdolapları, Derin Dondurucular, Gazla Çalışan Su Isıtıcıları, Termosifonlar, Çamaşır ve Çamaşır Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri, Elektrik Süpürgesi, Gıda ve Meyve Presleri İle Elektrikli Küçük Ev Aletlerine uygulanan ÖTV sıfırlanmasından dolayı bizlerde fiyatlarımızı düşürdük” dedi.
     


Kahramanmaraş’ta önemli markların bayisi olan Aygün AVM şirketi Genel Müdür Yardımcısı Fatih Aygün konuşmasını şöyle sürdürdü; “Ülkemizde Beyaz eşya satışı 2016 Kasım ayında bir önceki yıl Kasım ayı verilerine göre %20 artış göstermiştir. Yıl bazında ise %5 arttığı görülmektedir. Beyaz Eşya sektörü yıllık 600 bin adet satımı yapılan doğrudan 60 bin kişiyi, dolaylı 600 bin kişi istihdam eden bir sektör dolayısıyla ekonomimizin mihenk taşlarındandır. ÖTV indiriminin satışlarımızı %30 oranında artırmasını beklemekteyiz” dedi.

Aygün; “Şirket olarak, ÖTV indirimine ek KDV tutarı kadar indirimde şirketimizce finanse edilmek üzere farklı bir kampanya kurgulanmış bunun neticesinde tüketici toplam %26’ya yakın indirim hakkı elde etmiş olmaktadır. Özellikle ülkemizde evlerde Enerji tüketiminin %14’lere yakınını kullandığını düşünürsek enerji verimli yeni ürün almak enerji tasarrufu açısından da önem kazanmaktadır. 30 Nisan’a kadar sürecek bu kampanyaya yoğun ilgi olmakta ve stoklarımız hızlı şekilde tükenmektedir. Halkımıza buradan bir çağrıda bulunmak istiyoruz. 30 Nisan’a kadar bu büyük indirimden faydalanmaları için Mağazamıza davet ediyoruz. Evlenmek isteyenler, evindeki eşyaları yenilemek isteyenler, acele edin. Çünkü bu kampanya 30 Nisan’da sona erecek. Biz Aygün Avm olarak halkımızın bu kampanyadan faydalanmalarını istiyoruz” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER