google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Aksu Tv’den Rektör Durmuş Deveci’ye Ziyaret

Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit, Müdür Yardımcısı Erol Öner ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Tatlı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Aksu Tv’den Rektör  Durmuş Deveci’ye Ziyaret
  Sohbet havasında geçen ziyarette Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit, Rektör Prof.Dr. Durmuş Deveci’ye Aksu Tv’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Aksu Tv’nin nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci, Üniversite olarak sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiklerini, Kahramanmaraş’ın gelişmesi ve ilerlemesinde üniversite ile sivil toplum örgütlerinin dayanışma ve işbirliği içerisinde olması gerektiği kaydetti.

KSÜ’yü önce Türkiye’ye sonra dünyaya tanıtacağını ifade eden Deveci, “Üniversite şehir işbirliği karşılıklı diyalog içerisinde halledilir. Üniversiteye katkı sağlamak için bu konuda akademisyenlerimize de işadamlarımıza da görev düşüyor.” diye konuştu.

Aksu Tv ekibini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik eden Deveci, Kahramanmaraş’ta yerel basını önemsediklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı Aksu Tv ekibine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318