google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Vergi Rekortmenlerinde İlk Beş Sıra Kipaş’ın

Geçtiğimiz günlerde cirosunu, istihdamını ve ihracatını büyütmede 4 ödül birden alan Kipaş Holding 2015 Kurumlar Vergisi Rekortmenleri arasında ilk 5 sırayı alarak adeta ödüllere ambargo koydu.

Vergi Rekortmenlerinde İlk Beş Sıra Kipaş’ın
 Kurumlar vergisi rekortmenlerini ziyaret eden Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim KAYA, en çok vergi veren rekortmenler listesini ilk 5’ni oluşturan Kipaş Holding’e 5 ödül birden verdi. Ziyarette konuşan KAYA;

“Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığı olarak Kurumlar Vergisi’nde en çok vergi veren firmalar arasında ilk 5’i alması ayrıca takdire şayan bir başarıdır. Sayın Bakanımızın imzaladığı teşekkür ve takdir belgelerinin bir firmaya takdim etmek bizim içinde mutluluk kaynağı oldu. Kipaş Holding herkesin bildiği gibi Kahramanmaraş’ın temel değeri ve öncü firmasıdır. Çeşitli sektörlerde farklı yatırım yapıp her dalda başarı sağlayan nadir firmalardan biridir. Biz Kipaş Holding’den ayrıca memnunuz ve ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Holding ortağı Halil İbrahim GÜMÜŞER ile birlikte teşekürnamelerini Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı’ndan alan Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi ÖKSÜZ;

“Bu ödüller karşısında mutlu olduğunu söyledi.” Geçen hafta Türkiye genelinde 4 ödül birden aldıklarını hatırlatan ÖKSÜZ, Türkiye genelinde büyük bir başarı elde ettik ama kendi ilimizde ki konumumuz bize daha çok mutluluk veriyor. Uzun yıllardır şirketimizin büyümesi ile Kahramanmaraş ekonomisine, ülkemizin ekonomisine katkı vermekten mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz gelecek yıllarda daha da ileriye gitmek. Kahramanmaraş’ta ki sanayici arkadaşlarımız büyük bir gayret içerisindeler. Kahramanmaraş sanayi de daha da ileriye gidecek. Yatırım yapmak, istihdam oluşturmak çok önemli. Cumhurbaşkanımız da son yıllarda bu konuyu vurguluyor. Hatta bu konuda, sanayicilerimize talimat veriyor. Bizde konunun önemine inanıyoruz ve büyük gayret gösteriyoruz. Bu yıl istihdamımızı 750 daha arttıracağız. Vergi dairesi başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum, Allah tekrarını nasip etsin” dedi.

Konuşmaların sonunda Maliye Bakanı Naci AĞBAL’ın imzalayıp gönderdiği teşekkür beratları Kipaş Holding Yönetim Kurulu başkanı Hanefi ÖKSÜZ ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim GÜMÜŞER’e takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER