Şehrimizin Yükselen Markası AKDO

Kentimizin yükselen markası Akdo, 1. Uluslararası Dondurma Festivali ve Ankara Kahramanmaraş Tanıtım Günlerine de damgasını vurdu.

Şehrimizin Yükselen Markası AKDO
 Dondurma festivali ve Ankara’daki tanıtım günleri yanında işletmeleri ile alakalı gazetecilerin sorularını cevaplandıran Akdo Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu: "Biz yeni bir firmayız, sağlam adımlarla yolumuza devam etmek istiyorum, her isteyene bayilik vermiyorum, emin adımlarla gitmemiz gerekiyor” dedi.

Buluşmamızda “Maraş dondurması, bugün Türkiye pazarının yüzde 10 bile hakim değil benim önceliğim Türkiye pazarı önümüzdeki yıl bakkal ve marketlere dolap koyarak hazır dondurma satışına başlayacağız, şehrimizde açmış olduğumuz Akdo pastanelerinde Kahramanmaraş halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyorum.” diyen Ahmet Davarcıoğlu, kentimizde yapılan ve üç gün süren yapılan Dondurma Festivali ve Ankara’daki tanıtım günlerinin önemine de dikkat çekerek, “Kahramanmaraş dondurmasını bir kere daha tanıtma imkanı oldu bu bizim için önemli bir konu, şehrimizin ve dondurmamızın tanıtımı çok önemli bu sebeple daha çok çalışmamız gerekiyor” diye konuştu.

Genç girişimci, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba’nın da dikkatini çeken ve övgülerine mazhar olan Davarcıoğlu ayrıca, 9 dönümde 8 bin metre kara kapalı alan üzerinde dondurma imalatına başlayan fabrikayı kurmakla beraber günlük 70 ton süt, 500 kişiye iş imkanı sağladıklarını sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER