banner998

Saurer JSC 326 E Tarak Makinesi ile KTM 2018’de

İsviçreli makine üreticisi Saurer’in, Türkiye Ofisi Genel Müdürü Ersoy Buran, Kahramanmaraş kentinin ve KTM Fuarı’nın kendileri için önemli olduğunu vurgularken, fuarda JSC 326 E Tarak Makinesi ile yer alacaklarını açıkladı.

Saurer JSC 326 E Tarak Makinesi ile KTM 2018’de

İplik üreticilerine yönelik geliştirdiği son teknoloji ürünü makinelerle tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından olan Saurer, KTM 2018’deki yerini alıyor. Özellikle iplik üretimi açısından, Türk tekstilinin kalbi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’ta düzenlenecek KTM 2018 Fuarı’nda makinelerini sergilemenin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Saurer Tekstil A.Ş. Genel Müdürü Ersoy Buran, bu organizasyonun, iplik sektörüne sundukları ürünleri sergilemek için mükemmel bir platform olduğunu vurguladı. 2018 yılının Saurer için iyi geçtiğini ifade eden Ersoy Buran, “Saurer’in ticareti, One Belt – One Road – İpek Yolu girişiminden ve İpek Yolu boyunca tüm ilgili taraflardan olumlu olarak etkilenmektedir. Öncelikle, Saurer, iplik endüstrisinin güçlü bir partneri olarak, başarısını, E3 sertifikalı ürünler üzerinde konsantre olup; enerji, ekonomi ve ergonomi açısından günümüz tekstil ve iplik eğirme endüstrisindeki zorluklara doğru cevaplar sunmakla sağlıyor. İkinci olarak da eşsiz bir şekilde, balyadan, sarılmış bobine kadar, komple ürün yelpazemizle, tekstil değer zincirindeki en önemli adımları sağlıyoruz.” açıklamasında bulundu.

‘Kahramanmaraş’ta KTM Bizim İçin Önemli’

Kahramanmaraş’ta çok sayıda müşterilerinin bulunduğunun altını çizen Ersoy Buran, “Kahramanmaraş, birçok müşterimizin bulunduğu, Türk Tekstil Sanayisinin merkezi durumundadır. Müşterilerimize yakınlık ve kısa reaksiyon zamanları her zaman Saurer için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle KTM, iplik sektörüne sunduğumuz komple ürün yelpazemizi sergilemek için mükemmel bir platform sunmaktadır. KTM 2018’de Saurer Tarak Makinesi : JSC 326 E ile katılıyoruz.” ifadelerini kullandı. Ersoy Buran, Kahramanmaraş hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle noktaladı: “Kahramanmaraş en iyi, hızlı ve mümkün olan en profesyonel servisi vermek istediğimiz Türkiye iplik sektörünün kalbi konumundadır. Kahramanmaraş’taki iplik işletmeleri dünyadaki en modern ve dinamik fabrikalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple, yıllar önce teknik servis ve elektronik tamir istasyonumuzu, aynı zamanda teknoloji merkezimizi, tam da buraya; Kahramanmaraş’a kurmaya karar verdik.”

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER